HAKKIMIZDA

VOTA Yapı Kimyasallarında teknolojiyi yakından takip ederek kaliteyi ; tecrübe ve  teknik bilgi altyapısı ile birleştirip yaratıcı çözümler oluşturur.

 

VOTA Yapı Kimyasalları LTD.ŞTİ.  2012 yılında, yapı kimyasalları ve inşaat sektöründe uzman kadrosu ile Türkiye ve Sudan inşaat sektörüne düşük maliyetli ve yüksek kaliteli kimyasal girdiler  sağlamakiçinkurulmuştur.

 

Yüksek performanslı ürünleriyle müşteri ihtiyaçlarına özel hizmet vermekte olan VOTA Laboratuar alt yapısı gelişmiş teknolojik imkanlar ile Sudan ve Türkiye’deki  üretim tesislerinde çalışmalarına devam etmektedir.

 

VOTA Yapı Kimyasalları LTD.ŞTİ. Türkiye’de ve Sudan’da inşaat sektöründe de faliyet göstermekte olup günümüz modern yaşamın tüm ihtiyaçlarına cevap veren, kaliteli ve güvenilir lüks konut özelliklerini aynı çatı altında toplayan VOTA grubu yaşam standartlarınızı yükseltecek birbirinden iddialı projelerine aynı heyecan ve güçle devam edecektir.

 

VOTA Yapı Kimyasalları LTD.ŞTİ. dünyanın hangi bölgesinde olursa olsun bulunduğu bölgenin doğasına, tedarikçilerine  ve çalışanlarına verdiği değeri koruyarak müşteri memnuniyetini %100 sağlamayı hedeflemektedir.

Güzeloba Mah. Güller Cad. Beyza Apt. No: 8/10 Muratpaşa/ANTALYA